Znicz Pruszków 2002 A - strona nieoficjalna

Aktualnoci

ZNICZ PRUSZKÓW 2002 A W CZWÓRCE NAJLEPSZYCH DRUŻYN MAZOWSZA

• autor: pepesza-2, 2013-06-17 20:23

ZNICZ PRUSZKÓW 2002A W FINAŁACH MISTRZOSTW WARSZAWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W niedzielne, bardzo gorące popołudnie 16 czerwca 2013 r. (zarówno pod kątem temperatury panującej na dworze jak i temperatury emocji chłopców i rodziców) zawodnicy Znicza Pruszków 2002A wzięli udział w Mistrzostwach Warszawy.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z sąsiadem „zza miedzy” – UKS Nowa Wieś.

Od początku spotkania widać było znaczną przewagę zawodników Znicza Pruszków, choć trochę zdenerwowani grali szybko i udanie przeprowadzali akcję po akcji, co zaowocowało, zaraz na początku meczu, szybkim  zdobyciem pierwszych dwóch bramek dla Znicza. Później padały kolejne bramki dla Znicza, a przeciwnicy byli coraz bardziej bezradni. Jednakże w pewnym momencie nasi chłopcy stracili czujność i w tym momencie przeciwnik to wykorzystał i strzelił jedną bramkę (i to była pierwsza  i ostatnia bramka strzelona Zniczowi na tych rozgrywkach).  Po dalszych popisach umiejętności naszych chłopców – mecz zakończył się wynikiem 7-1 dla Znicza Pruszków.

Bramki w tym meczu strzelili:

Szymon Różycki, Jakub Namiota-2, Kuba Włostowski-2, Piotr Maj  i Dominik Piłka.

Drugi mecz to trudny przeciwnik – Świt Nosir Nowy Dwór Mazowiecki.

Mecze, które rozgrywaliśmy do tej pory ze Świtem zawsze były widowiskowe i pełne emocji . Tak było i tym razem – dużo dopingu i emocji ze strony rodziców, pełna mobilizacja ze strony zawodników. Zaraz na początku pierwszej połowy meczu sędzia podyktował rzut karny dla Świtu, który ………obronił nasz bramkarz KACPER KAMIŃSKI – BRAWA DLA KACPRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Dalej było już tylko lepiej, choć nie mniej nerwowo. Udane akcje naszych zawodników, przemyślane kontry zaowocowały bramką dla Znicza Pruszków. Do końca meczu gra była zacięta, ale kontrolowana przez zawodników Znicza. Skuteczność naszych obrońców, stoperów, w ogóle wszystkich  chłopców była porażająca i zawodnicy Świtu po prostu nie mieli szans (pomimo kontuzji jednego z naszych najlepszych zawodników – MISIEK wracaj szybko do zdrowia, jesteś nam bardzo potrzebny).

Bramkę w tym meczu strzelił Kuba Włostowski – BRAWA DLA KUBY.

W trzecim meczu tego dnia naszym przeciwnikiem była Varsovia II Warszawa.

Od początku meczu Znicz przejął pełne „dowodzenie”, nie dając absolutnie żadnych szans przeciwnikowi na wyjście z pola. Po jednostronnym widowisku mecz zakończył się wynikiem 8-0 dla Znicza.

Bramki w tym meczu strzelili:

Szymon Różycki-3, Jakub Grubek, Kuba Włostowski-2,  Adam Bajerski i Piotr Maj.

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla trenera Darka Zielińskiego i naszych zawodników, którzy nie zawiedli.

Chłopcy – więcej wiary w swoje siły i możliwości – JESTEŚCIE PRZECIEŻ NAJLEPSI. Trzymamy za  Was mocno kciuki!!!!!!!!!!.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Obóz Bielawa
Ładowanie...

GKS Pogoń Grodzisk Maz.MKS Znicz Pruszków 2002 A
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 0:1 MKS Znicz Pruszków 2002 A
2015-06-21, 13:00:00
Al. Mokronoskich 4 Grodzisk Maz.

oceny zawodników »

GKS Pogoń Grodzisk Maz. 0:1 MKS Znicz Pruszków 2002 A
MUKS Unia Warszawa 2:3 KS Ursus W - wa
WRKS Olimpia Warszawa 1:1 KS Przyszłość Włochy

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Odtwarzacz

pon.