Zwycięstwo i remis w miniony weekend !

• autor: Darekw74, 2014-02-10 07:55

W miniony weekend nasza drużyna rozegrała dwa spotkania sparingowe z bardzo wymagającymi przeciwnikami. W sobotę rywalizowaliśmy z drużyną Motoru Lublin zaś w niedzielę z zespołem Widoku Skierniewice.

Sobotni mecz z Motorem był pełen walki, zawodnicy z Lublina zaprezentowali bardzo ambitną grę, popartą bardzo wysokimi umiejętnościami czysto piłkarskimi. Jednak tego dnia przy dobrze grającej drużynie Znicza to było za mało. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4:1. Bramki zdobyli Szymek Różycki x 2, Piotr Maj oraz Hubert Sobieraj. Drużyna z Lublina potwierdziła swoją grą że należy do najlepszych drużyn tego rocznika w Polsce.

Niedziela to jeszcze trudniejszy przeciwnik Widok Skierniewice. Mecze z tą drużyną zawsze są zacięte i wyrównane a o końcowym wyniku decyduje dyspozycja danego dnia. Nie inaczej było i tym razem. Mecz rozegrano na dystansie 4 x 20 minut. Pierwsze dwie części to dobra gra pruszkowskiej drużyny, która osiągneła przewagę na boisku i często gościła na polu karnym przeciwnika stwarzając sobie kilka szans na zdobycie bramki, w tym czasie chłopcy ze Skierniewic głownie ograniczali się do obrony własnej bramki oraz starali się przeprowadzać kontrataki. Druga częśc meczu to przewaga drużyny Widoku, która podeszła bliżej pod naszych obrońców, skutecznie ograniczając możliwość wyprowadzania piłki od obrony. Nasi zawodnicy chyba zaczeli czuć w nogach trudy sobotniego spotkania, ponieważ już nie ruszali się tak dynamicznie jak na początku spotkania. Wynik to sprawiedliwy remis 2:2.  Bramki dla Znicza zdobyli Szymek Różycki oraz Kuba Rokicki.

Serdecznie dziękujemy drużynom Motoru i Widoku za przyjazd i rozegranie wartościowych sparingów, życząc sukcesów sportowych w trwającym sezonie.